Hakkımızda

Uzun zamandır bünyemizde bulunan yazılımcı ve tasarımcı arkadaşlarla beraber internet mecrasına farklı çözümler sunan dijital pazarlama ajansıyız. Kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen süreçte dijital alanda web sayfası olan veya bu alana adım atmak isteyen tüm müşterilerimize farklı alanlarda hizmet vermekteyiz Dijital Pazarlama denilince birçok firmanın bu konudaki algısının birbirinden farklı olduğunu görmekteyiz. Her zaman müşterinin ihtiyacına yönelik çözümleri amaçlamaktayız. Bundan dolayı E-ticarete yeni başlayan ve internetle işi olan her müşterimize katma değer üretmeyi amaç haline getirmekteyiz.

Ayrıca İnternet Reklamcılığı ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun stratejiler geliştirip, markalara özel reklam planlaması yapıyoruz. Doğru strateji ve doğru hedeflemeyi kreatif bakışla birleştirerek çalıştığımız markalara en uygun reklam modelleri çıkarıyoruz. Trendler ve yeni mecraları kullanarak dijital medyada iz bırakmanız için hizmetinizdeyiz.

Dijital dünyada her ne kadar elle tutulur , somut hizmetler olmasa da artık E-Ticaretle somut ve fiili çalışmalardan çok daha fazla performans alabilirsiniz. Bir E-Ticaret işine giriyorsanız , doğru ve tasarımı şık , basit bir sayfanın işinizi çok kolaylaştıracağını söyleyebiliriz. Çünkü burada her ne kadar sanal bir mağazadan bahsediyor olsak ta , burası her gün onlarca , yüzlerce belki binlerce müşterinin gireceği bir alan olacaktır. Bu yüzden mağazanızın teması ve tasarımı sizin yapacağınız işe uygun olmalıdır. Tabii ki burada müşterilerimizin internette her gün güncellenen temaları veya arka plandaki yazılımları takip etme şansı bulunmamaktadır. Bu son derece normaldir. Bizim burada ilk etaptaki işimiz müşterimizle görüşüp , kendileri için en uygun tasarımları sunmaktır.

Dijital Pazarlama alanında satışa ya da yeni müşteriye ihtiyacı olan tüm markalar için bu departmanlarımızdan hangilerinin markanıza uygun olduğuna birlikte karar vererek tüm bu platform ve hedeflemeleri inhouse olarak hizmetinize sunmaktayız.