Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Dgs Ajans, aşağıdaki özelliklere sahip web tasarım çözümleri ile kurumsallık beklentilerinize cevap veriyor!

Kurumsal Web Tasarım Markanıza Neler Katar?

  1. Kurumsal bir marka olduğunuzu ortaya koymak adına kurumsal web tasarım çözümlerine ihtiyaç duyduğunuzu biliyor musunuz?

2.Dijital dünyanın değişen şartlarına ayak uydurmak ve kurumsallığı ön planda tutmak için hemen harekete geçmelisiniz. Üstelik bu ayrıcalıklı çözümü yeni bir tüketici kitlesi elde etmek için de tercih etmelisiniz

Kurumsal Web Tasarım Yazılım Özellikleri

Kurumsal web tasarım projelerimizde standart olarak sunduğumuz temel özelliklere göz atın.

Özgün Tasarım

Kurumsal olmanın en büyük ayrıcalıklarından bir tanesi kendine has özelliklerdir. Özel bir web sitesi tasarlarken özgünlüğü kesinlikle göz ardı etmiyoruz. Esinlenen değil ilham veren bir kurumsal web sayfası yaratmak adına tasarımlara imza atıyoruz. Dijital dünyanın en özgün kurumsal web tasarımına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu

İnternet kullanıcılarının beklentilerini bilen bir bakış açısıyla mobil uyumlu web tasarım projeleri geliştiriyoruz. Mobil uyumluluğun bir çözüm değil bir gerekliliğe dönüştüğü çağımızda kurumsal web tasarımı mobile uygun hale getiriyoruz. Daha pek çok standart özellikle beraber kullanıcı deneyimini en iyi standartlara taşıyoruz.

Yüksel Çözünürlük

Kurumsal web tasarımı görsel ve işlevsel açıdan bir bütündür. Bu anlayışı benimseyerek yüksek çözünürlük özelliğine sahip projeler teslim etmeyi amaçlıyoruz. Yazılım ekibimizin titizlikle çalışmasının sonucunda her projenin amacına uygun ve arzu edileni ortaya koymasını sağlıyoruz.

Kurumsal E-Mail Hesabı

Kurumsal bir markanın en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de kurumsal e-mail hesabıdır. Alan adınızla uyumlu bir kurumsal e-mail hesabına sahip olmanıza Creaviser ayrıcalıkları ile olanak sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerinizin size daha kolay bir şekilde ulaşmasını mümkün kılıyoruz.

Canlı Destek Modülü

Web sitenize gelen müşteriler ile anlık olarak etkileşime geçiyor olmanız farklılık yaratan ve hizmet kalitenizi arttıran özelliklerden biridir. Web sitenizde bulunan canlı destek özelliği ile işletmeniz dilediğiniz zaman açık olmasını ve müşterilerinizle kolayca iletişime kurmanızı önemsiyoruz.

SEO Uyumlu

SEO (Arama motoru optimizasyonu), potansiyel müşteri kitlesine ulaşmak isteyen tüm işletmeler için en önemli pazarlama kanalıdır. Google gibi tüm arama motorlarında öne çıkmanız için gereken tüm ayar ve özellikleri web sitenizin altyapısında hazır halde teslim ediyoruz.

SSL Sertifikası

İnternette güvenilir bir kullanıcı deneyimi yaşamak için SSL Sertifikası şart! Veri şifreleme ve optimizasyon odaklı çözümlerle harekete geçerek güvenli web tasarım projeleri geliştiriyoruz. SSL Sertifikası sayesinde güven sağlarken kurumsal web sayfanızın daha kolay bulunabilmesine de imkân sağlıyoruz.

Sınırsız Sayfa

Kurumsal web site tasarımı için sayfa sayısının belirli olması projenin de sınırlı tutulmasına sebep olduğunu düşünüyoruz. Talebinize en uygun çözümü sunmak adına sayfa sayısıyla sınırlanmış bir proje teslim etmiyoruz. Amacımızı güçlü ve kaliteli bir kurumsal web sitesi tasarlamak olarak belirliyoruz.

Yönetici Paneli

Web sitenize ait yönetici paneline sahip olmanız, gerekli değişikliklerin veya yenilemelerin yapılması için çok gereklidir. Kullanımı son derece kolay kurumsal web site tasarımınızı tam kontrole sahip hızlı ve pratik yapısı ile teslim ediyoruz.

Periyodik Yedekleme

Web tasarımınızın görsel açıdan kusursuz olmasını sağlarken veri güvenliği adına sürekli yedekleme ile olası riskleri de ortadan kaldırıyoruz. Dışarıdan gelen saldırılar nedeniyle verilerinizin kaybolmasını önlerken herhangi bir saldırı durumunda da verilerinizin güvende olmasını sağlıyoruz.

Temiz Kodlama

Kod kirliliği olmayan kurumsal web tasarımları arama motorları tarafından da “prestijli kurumsal web tasarımları” olarak değerlendirilir. Karmaşık sistemlerin yerine sade ve web dostu kodlama teknikleri ile aramalarda hızlı yükselen altyapılar inşa ediyoruz.

Hız Optimizasyonu

Kurumsal web tasarım çözümlerinde en dikkat çeken konu olan kullanıcı odaklılığın sayfa yüklenme hızı ile doğrudan ilişkili olduğunu biliyoruz. Tüm optimizasyonları tamamlanmış sayfa hızı ile dikkat çeken web tasarım çalışmaları gerçekleştiriyoruz.